Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Захід «Про шкідливість аборту…»

«Про шкідливість аборту…»

Аборт – проблема сучасного суспільства. В Україні щорічно проводиться близько 226 тис. абортів. Це дуже високий показник, який свідчить про недостатню поширеності методів контрацепції. І відбивається він не тільки на демографічній ситуації в країні, а й на здоров’ї і репродуктивній функції жінок. Так, за даними статистики, близько 60% всіх вагітностей в нашій країні закінчується абортами, а один з десяти абортів проводиться пацієнтці молодше 19 років.

Зважаючи на актуальність даної проблеми, ініціативна група студентів Конотопського медичного училища (відділення «Лікувальна справа») під керівництвом викладача Рощик В.А. провели для першокурсників виховний захід «Про шкідливість аборту…». В ході якого були висвітлені статистичні дані переривання вагітності, визначені причини початку раннього статевого життя та його наслідки. Присутні були вражені переглянутими відеороліками «Щоденник ненародженої дитини», «Неповнолітні вагітні», «Збережи життя». Старшокурсники декламували вірші за тематикою «Сповідь ненародженої дитини».

Також була організована виставка медичних плакатів, санбюлетнів та пам’яток про негативні наслідки абортів та засоби контрацепції.