З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

«З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ-РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Війна - це завжди погано, це завжди зло, смерть, сльози і страх та віра в перемогу. Однак ми на своїй землі, ми витримаємо…Ворог думав, що війною він роз’єднає українців, але навпаки він їх об’єднав.
За ініціативи студентського сенату, викладачів та працівників Конотопського фахового медичного коледжу у нашому місті пройшла акція «З ДОБРОМ І ТЕПЛОМ У СЕРЦІ –РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» для здобувачів освіти Державний навчальний заклад «Охтирський професійно- технічний центр», родини яких постраждали від російських окупантів, у
ході якої пройшов благодійний збір речей, продуктів харчування миючих засобів та засобів гігієни.
До акції долучились студенти та працівники Класичного фахового коледжу СумДУ, Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу СумДУ, а також Конотопської школи І-ІІІ ступенів №5, КДНЗ
« Золотий ключик», представники «Lika@ Оlika» та жителі нашого міста Конотопа.
Містяни не втрачають людяність та у взаємодопомозі відстоюють своє право на життя, навчання і здоров’я. Діти і молодь – це майбутнє нашої держави, найголовніший скарб суспільства, сенс життя кожної свідомої людини.
СИЛА УКРАЇНИ – В ЇЇ ЛЮДЯХ.
03 червня 2022 року, представники КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж» (Анатолій Косар-директор, Оксана Немеш –куратор з виховної роботи, Олег Шерудило-викладач ФЗК) відвідали місто –герой Охтирку та доставили всі зібрані речі до ДНЗ «Охтирський професійно- технічний центр».
У теплій , дружній обстановці ми мали змогу поспілкуватись із адміністрацією навчального закладу. Пані Анна Горобець, директор закладу, познайомила з історією та сучасністю розвитку навчального закладу, особливостями навчального і виховного процесу та навела приклади трагічних подій у родинах здобувачів освіти та працівників закладу в умовах окупації та війни.
УКРАЇНЦІ-ЦЕ ПОТУЖНА СИЛА!
РАЗОМ МИ ЗДОЛАЄМО ВСЕ!

3 3 3 3

3 3 3