З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

УЧАСТЬ У І МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «UKRAINIAN CHILDREN ART-FEST»

Діти і молодь України є справжнім майбутнім, бо таких талантів як в Україні більше немає ніде!!! Скрізь біль і тугу, скрізь нерозуміння та складні умови, українці все одно йдуть вперед! І це прекрасно, тому що ми іще раз доводимо, що українська нація сильна!
Студентка коледжу, Анастасія БОНДАР (керівник Лариса Сахно), брала участь у І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «UKRAINIAN CHILDREN ART-FEST», який пройшов для підтримки творчістю воїнів ЗСУ під час російської війни.
За результатами фестивалю-конкурсу Анастасію нагороджено дипломом І ступеня у номінації «Театральне мистецтво» (художнє читання) в ІІ віковій (юнацькій) категорії.
Всі учасники, які долучились до великої і важливої справи... додали сил нашим воїнам, щоб вони дивлячись на творчі роботи, слухаючи пісні та поезії розуміли, який могутній щит у них є, як ми підтримуємо їх і віримо в кожного... щоб не сумнівалися ні хвилини, заради чого вони захищають Україну!
Перемога України попереду! Разом до перемоги!

6 6