Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

Студентська весна - 2019 р.

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси.

Нещодавно в стінах Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся черговий фестиваль студентської творчості «Студентська весна- 2019», який проводився з метою подальшого розвитку самодіяльного мистецтва у навчальних закладах, підтримки творчої молоді міста, сприяння виявленню та показу мистецьких надбань студентства у всіх видах творчості.

Організаторами міського фестивалю виступили Виконавчий комітет Конотопської місткої ради, відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, Політехнічний технікум КІСумДУ відділ культури та туризму Конотопської міської ради, , професійно-технічні та вищі навчальні заклади міста ІІ – ІV рівнів акредитації. Профінансовано проведення фестивалю виконавчим комітетом Конотопської міської ради відповідно до програми «Молодь» на 2019 рік.

Цьогоріч фестиваль проводився за такими номінаціями: народний вокал, естрадний вокал, музичне виконання, народна хореографія, естрадна хореографія сучасна хореографія, класична хореографія, театральне мистецтво,оригінальний жанр.

Також було додано нові категорії, такі як: фото талант, прикладне мистецтво, та викладацька майстерність, де мали змогу виступити викладачі, працівники ВНЗ та ДПТНЗ у будь якому з раніше перелічених жанрів.

Студенти Конотопського медичного училища у черговий раз показали свою творчу та професійну майстерність. Програма виступу студентів за результативністю:

1. Пацюк Вікторія : номінація «Естрадний вокал», пісня «Назвжди»- І місце;

2.Вєрозубов Андрій : номінація «Естрадний вокал», пісня «Я ніколи нікому тебе не віддам» - І місце;

3.Потеряйко Алла: номінація «Народний вокал», пісня «Веснянка»- І місце;

4. Дует в складі Вєрозубова Андрія , Грищенка Антона : номінація «Естрадний вокал», пісня «Тебе це може вбити » - І місце;

5. Черток Дарина: номінація «Класична хореографія», варіація Есмеральди з балету «Есмеральда»- І місце;

6. Творчий дует «Incunabula» у складі Москалець Ірини та Саббатовської Катерини: номінація «Театральне мистецтво », уривки з поеми « Голодомор» - І місце;

7. Дмітрієв Максим : номінація «Прикладне мистецтво », картини і малюнки , виготовлені власноруч - І місце;

8.Клименко Тетяна : номінація «Прикладне мистецтво », картини і малюнки , виготовлені власноруч – ІІ місце;

9. Грищенко Антон: номінація « Естрадний вокал », пісня «Ендорфіни» - ІІ місце;

10. Черток Дарина: номінація «Класична хореографія», танцювальна композиція « Розлука» - ІІ місце;

11. Москалець Ірина , Саббатовська Катерина: номінація «Театральне мистецтво », «Веселі пересипки гумору» - ІІ місце;

12. Базарна О.М.: номінація «Викладацька майстерність », роботи в техніці оригамі, квілінг, декупаж, пап`є- маше та плетіння з газетної лози, виготовлені власноруч.

До участі у фестивалі- конкурсі студентів готували керівник вокального гуртка Цимбал Т.О., культорганізатор училища Сахно Л.П. та керівник танцювального колективу "Лілея" ЦДЮТ Єрьоміна Т.М.

Вітаємо всіх учасників із виступом! Бажаємо успіху, творчої наснаги і високих мистецьких здобутків студентам та їх керівникам.