Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Конкурс "Імунітет очима студентів"

Конкурс творчих робіт «Імунітет очима студентів»

«Здоров’я – найцінніший скарб», - стверджує народне прислів’я. Найбагатшими людьми можна вважати тих, хто має гарне здоров’я, а отже, міцний імунітет. Тому в рамках тижня методичної комісії науково-природничих дисциплін, до Всесвітнього дня здоров’я, в Конотопському медичному училищі відбувся конкурс творчих робіт «Імунітет очима студентів», в якому взяли участь студенти 1-2 курсів. Творчих робіт було представлено досить багато, бо для переможця передбачався цінний заохочувальний приз – додатковий бонусний бал до модулю з патоморфології та патофізіології.

В перший же день виставку – конкурс відвідало понад 100 відвідувачів: це і студенти. і їх батьки, і викладачі, і працівники училища. Кожний відвідувач брав участь в обранні переможця шляхом тайного голосування.

Виставка тривала протягом тижня, після чого були підведені підсумки. Переможцем конкурсу було оголошено Дмітрієва Максима, за якого проголосувало понад 30 % відвідувачів. Та додатковий бал йому так і не знадобився, бо він і так, без бонусів, за добросовісне навчанням отримав за модуль найвищу оцінку. Але гучні оплески і диплом переможця завжди приємні. Друге і третє місце відповідно зайняли роботи Півень Валерїї у співавторстві з Черток Дариною, Саббатовської Катерини та Петруши Аліни.

Студентам конкурс сподобався, вони не збираються зупинятись на досягнутому, тому вже готуються до наступного конкурсу творчих робіт «Терморегуляція очима студентів».