9 ЖОВТНЯ 2021 р. ПОЧИНАЮТЬ РОБОТУ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Телефон для запису 0962582057

КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», який щорічно проводиться на базі Класичного фахового коледжу СумДУ, в 2021 році відзначив своє 20-річчя. Цьогоріч він був присвячений перемозі у Конотопській битві 1659 року.

Не зважаючи на дистанційну форму проведення через карантинні обмеження, в ньому були представлені понад 70 номерів художньої самодіяльності, які виконали більше 200 юнаків та дівчат з різних куточків України.

Уже два роки поспіль фестиваль підтримує Конотопська місцева благодійна організація «Світанок», яку очолює меценат, благодійник, наш земляк – Євген СУР. Цьогоріч з ініціативи благодійної організації найвищу оцінку Гран-прі отримали виконавці у кожній віковій номінації. Серед них  і студентки –вокалістки нашого коледжу: Катерина Саббатовська з піснею «Солодкі сльози» та вокальний колектив «Ліра Гіппократа» з піснею «Біле і чорне» (керівник Тетяна Цимбал, старша та різновікова категорії).

Нагороду учасникам фестивалю вручила членкиня  правління Конотопської місцевої благодійної організації «Світанок» Аліна Іващенко під час свята на честь перемоги у Конотопській битві, яке відбулось 10 липня  у  с.Шаповалівка.

 Вітаємо всіх учасників та переможців конкурсу- фестивалю, дякуємо за любов до української пісні та відданість Батьківщині!

5  5  5  5  

5  5