Продовжується прийом заяв та документів для вступників на базі БЗСО (9 класів). Запрошуємо усіх охочих!!!

Програма «Молодь на 2020 рік»

   Щорічно в червні ми відзначаємо День молоді – це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

За підтримки програми «Молодь на 2020 рік» Конотопської міської ради 23 червня 2020 року в приміщенні малої зали відбулось нагородження молоді та викладачів навчальних закладів міста грамотами та подарунками.

Вітаємо Земцову  Галину, викладача  медсестринства в акушерстві та медсестринства в гінекології, керівника гуртка «Даруємо тепло» КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж», за високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня молоді.                                               

           А також добру та милосердну, завзяту та енергійну, Саббатовську  Катерину, студентку спеціальності 223 «Медсестринство» спеціалізації «Лікувальна справа», учасницю міських, обласних, Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів конкурсів талантів за креативність, ініціативність, активну громадську життєву позицію.

Будьте  і надалі активними, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє та рухайтесь вперед до здійснення своїх мрій!

Здоров'я вам, сил і настрою, теплих і світлих, добрих і значущих днів!

Хай доля іскриться, цвіте і не в'яне,
Хай рветься в політ,мов крило журавля,
До нових вершин,до мрії,до щастя,
Хай душу наповнять нові відчуття!


2     2