БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ТУРИСТИЧНИЙ ПОХІД

З метою формування дружніх стосунків, виховання почуття колективізму, уважного ставлення один до одного та до рідної природи,розширення знань з краєзнавства та туризму здобувачі освіти першого року навчання КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж " разом із своїми класними керівниками та викладачами фізичного виховання здійснили екскурсію- подорож до Підлипненського ліцею Конотопської міської ради. ????????
????????Для студентів було проведено майстер клас з туризму.Мододь навчилась в'язати вузли та опановувала смугу перешкод.
⚡❗???????????? А представники ініціативної групи «Твори добро» коледжу Наталія Тимошенко, Євгеній Руденко, Олександра Мажара та Ярослав Білан провели практичні тренінги з першої домедичної допомоги з оволодіння відповідними навичками в умовах воєнного стану для учнів ліцею.
Усі бажаючі учасники тренінгу із зацікавленням прослухали лекцію та виконали практичні навички з надання першої домедичної допомоги при різних видах кровотеч, травмах, переломах, судомах, допомога при втраті свідомості, серцево - легеневій реанімації та інше.
????Щиро дякуємо адміністрації Підлипненського ліцею за організовану зустріч у теплому колі друзів для студентства нашого коледжу.
???????????????? У єдності та підтримці один одного є наша сила!!!

4    4    4    4