БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ПОІНФОРМОВАНИЙ – ЗНАЧИТЬ ПОПЕРЕДЖЕНИЙ, ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ЗАХИЩЕНИЙ

З огляду на війну в державі, чільне місце посідає здобуття студентами навичок першої домедичної допомоги, знань з протимінної безпеки, правил поводження з вогнем та цивільного захисту.
????У КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» у рамках проведення заходів з цивільної оборони та місячника просвітницької роботи пройшли навчання. До закладу освіти завітали висококваліфіковані фахівці, які провели просвітницько-практичні тренінги, у ході яких навчали, інформували, тренували студентів та викладачів закладу освіти.
????????‍????Рятувальники надали змістовні відповіді з питань поведінки під час пожежі, навчили загасити умовну пожежу,розповіли як вибиратися із задимленого приміщення та розповіли про те, як працює пожежна машина.
❓⚡⚡Однією із важливих тем стала — мінна безпека. Студенти розібралися, як виглядають вибухонебезпечні предмети, як вони можуть бути замасковані під звичні речі, де на них можна натрапити, і найголовніше — як діяти якщо знайшов боєприпас.
????????????????Викладачі, учасники ініціативної групи "Твори добро" нашого коледжу провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.
‼️Дякуємо всім керівникам установ та інструкторам, які провели майстер- класи.
????⚡Учасники заходу, під час роботи на локаціях, отримали інформацію, яка допоможе їм діяти у надзвичайних ситуаціях, заздалегідь подбати про власну безпеку та бути обізнаними, а значить захищеними.

111    111    111    111    111    

111    111