28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ЗУСТРІЧ У ТЕПЛОМУ КОЛІ

До КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж» завітала на гостину молодіжний працівник, тренерка, керівник ГО «Простір рівних можливостей» Оксана МАЛЬЧЕНКО. Під час спілкування студентська молодь коледжу дізнатися про мережу DOCU/CLUB та переглянула дотепну молодіжну документальну стрічку Тесси Луїзи Поп (Нідерланди) «МОЯ ЩАСЛИВА НЕПРОСТА РОДИНА» у якій розповідається про трьох молодих дівчат різного віку. Між ними є дещо спільне: незвичайна побудова родини. Звісно, з родичами пригод ніколи не бракує... Дівчата знайомлять свої родини і вперше діляться своїми почуттями та захопленням перед батьками.
Усі присутні зазначили, що фільм вирізняється аналітичним і гумористичним поглядом на реальність та наділений автентичним поглядом на людські історії.Студенти активно обговорили фільм, висловивши свої бачення, переживання та розуміння проблеми родини, взаємостосунків між батьками та дітьми.
Надзвичайно вдячні пані Оксані за відкрите, тепле, рівне спілкування. Молодь у захваті, вмотивована, готова до нової зустрічі, перегляду фільмів та активних обговорень.

0312б 0312б 0312б 0312б