Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

Заходи до Дня закоханих

Концерт «Світ кохання»

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

В Конотопському медичному 13 лютого 2019 року пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина.

У глядачів концерту «Світ кохання» був святково піднесений настрій, де свої вітання їм подарувала обдарована студентська молодь училища, а емоційною кульмінацією стало вітальне слово директора училища

А. Косара та бурхливі оплески глядачів.

Ввчері відбулась молодіжна дискотека, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм родина Конотопського медичного училища відзначила День святого Валентина.

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Де є любов, там є життя. (М. Ганді)

«Відверто про потаємне»

Закликом для всіх нас звучать слова Мішеля Сідібе, виконавчого директора ЮНЕЙДС: «Ми маємо зробити вибір: залишити дітей у пошуку власного шляху крізь туман неповної та спотвореної інформації, а часом відвертої експлуатації з боку медіа, Інтернету, однолітків та несумлінних дорослих, або відповісти на виклик і забезпечити чітке, інформативне, науково обґрунтоване статеве виховання, що ґрунтується на універсальних цінностях та повазі до прав людини».

«Відверто про потаємне»– тренінг з такою назвою був проведений соціальним педагогом Базарною О.М. зі студентами перших курсів. Заняття приурочене Дню усіх закоханих, мало на меті профілактику соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі, підвищення інформованості студентів про сексуальну культуру, набуття досвіду взаємопорозуміння при спілкуванні з людьми протилежної статі, а також розвиток комунікативних навичок. Учасники тренінгу були активними під час виконання різноманітних вправ. Жваво дискутували, особливо в питанні гендерних стереотипів.

Виставка в бібліотеці училища «Як виглядає кохання».

Кохання буває простим і складним, короткочасним і безкінечним, ніжним та жорстоким. Буває злим та несправедливим, або ж навпаки дарує нам силу та впевненість. Воно робить людей щасливими та примушує страждати. Так, кохання буває різним, але життя без нього неможливе.

Для тих, хто не уявляє свого життя без кохання, в бібліотеці училища організовано книжкову виставку «Як виглядає кохання».

Запрошуємо відвідати бібліотеку училища та почитати захоплюючі романи про історії закоханих сердець, вслухатися в рядки ніжності та кохання, поміркувати про велике й сильне почуття, про те, як треба терпляче чекати, берегти, цінувати його та відчути, як збагачує саме воно душу людині.