Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Захід до Дня вигнання з України німецько – фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День вигнання з України німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю. У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від нацистів.
В ході Другої світової війни на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.
З метою узагальнення знань про Другу Світову війну, виховання патріотизму та розуміння особливостей історичного розвитку нашої держави відбувся захід у Конотопському медичному училищі для перших курсів фельдшерсько- медсестринського відділення. Цікаво та змістовно лекцію про ці події прочитав Краснокутський Сергій Венеамінович, який є генералом-полковником українського козацтва, одним із керівників об’єднаної ради українського і зарубіжного козацтва (старший офіцер силових структур України). Студенти – першокурсники збагатили свої знання з історії України, поринувши в події Другої світової війни, прослухали поезії, пісні та переглянули відеоролик «Історія Другої світової війни: події та факти».

Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища