Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

З любов’ю до анатомії

В перший весняний день в Конотопському медичному училищі відбулося свято анатомії, що підготувала викладач анатомії Шапарєва Ганна Степанівна. В двобої на інтелектуально-розважальному шоу «З любов’ю до анатомії» зійшлися команди «Еврика» (група І ф) та «Ерудити» (група 2 ф). Вболівальники підтримували свої команди не тільки гучними оплесками і плакатами, але й заробляли додаткові бали у скарбничку улюбленої команди правильними відповідями на запитання для вболівальників та творчими виступами.

Обидві команди показали себе талановитими, обізнаними студентами в області анатомії, кожним раундом вони доводили, що анатомія не тільки фундаментальна медична дисципліна, але й дуже цікава і пізнавальна наука. А раунди «Посміхніться, або Про серйозне - жартома» та «Слова зайві нікого не залишили байдужими, навіть суворе журі не могло стриматись від сміху.

З невеликим відривом перемогу здобула команда «Еврика», але переможених у змаганні не було, бо саме головне – перемогла дружба і її величність АНАТОМІЯ!