4 квітня 2020 р. о 10.00 год. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Їх серця б’ються на небесах

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні.

Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна.

До п’ятої річниці цих трагічних подій 19 лютого 2019 року для студентів медичного училища була проведена патріотична година «Їх серця б’ються на небесах».

Студенти поринули в атмосферу Майдану, відчули його подих, згадали ці важкі для України дні, пройшлися доленосними і трагічними шляхами наших захисників. Присутні на заході переглянули зворушливі відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу під час подій на Майдані, почули пісні та вірші про гідність, відданість та патріотизм героїв «Небесної сотні».

В читальному залі розгорнута книжкова виставка «Небесній сотні – шана і молитва».

Герої Небесної Сотні…Вони ішли до кінця несучи в серцях любов до своєї країни, були впевнені у її великому майбутньому. Вони - наша гордість та слава. Будьмо достойними наших небесних ангелів! Вічна пам’ять Героям!