4 квітня 2020 р. о 10.00 год. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Європейскі цінності – основа демократичної України

ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ – ОСНОВА ДЕМОКРАТИЧНОЇ УКРАЇНИ

Виховай у собі людську душу (В.Сухомлинський)

Основу культури будь-якого суспільства становлять соціальні цінності.

З метою виховання національної свідомості та почуття гідності бути українцем та згідно з планом роботи навчального закладу, з нагоди Дня Євроінтеграції для студентів-першокурсників Конотопського медичного училища було проведено годину – життя «Європейські цінності – основа демократичної», яку підготували члени гуртка «Юні краєзнавці» (керівник Немеш О.М , викладач соціально-гуманітарних дисциплін).

Студенти мали змогу переглянути відеоролики «Європа починається з тебе», «Легенда про виникнення української землі», «Україна – це ти» та презентацію «Європейські цінності – основа демократичної України», а також поринули у світ української пісенної душі, прослухавши пісні «Цвіте калина», «Рідна хата» (виконав ансамбль училища), « Нехай квітує Україна » ( виконала Кузьмич Марії,гр.2ф).

Познайомились з оновними нормами й принципами функціонування європейської спільноти, до яких відносяться: демократія, верховенство права, рівні умови для всіх, побудова суспільства турботи й справедливості, повага до себе й інших ,повага до етнічних і культурних особливостей , мир.

У чому полягають Європейські цінності? Відповідь доволі важко знайти та й однозначності у цьому питанні немає. життєдіяльності людини, суспільства й держави. Важливо, що в європейському житті існує повага й прагнення до повного дотримання цих цінностей.

Отже, студенти училища дійшли висновку, що для побудови сучасної, квітучої європейської України потрібно дотримуватись основних принципів, які будуть засновані на духовній, моральній та історичній спадщині Європи.

Студенти та викладачі Конотопського медичного училища приєднуються до привітань із Днем Євроінтеграції з побажаннями для українців процвітання, розвитку, миру та добробуту.

Не будьмо байдужі! Майбутнє України в наших руках!