28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ВИХОВНИЙ ЗАХІД «РОЗЛАДИ ХАРЧОВОЇ ПОВЕДІНКИ-АКТУАЛЬНА МЕДИЧНА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ»

Віддаючи дань моді або бажаючи бути привабливими, стрункими чи схожими на відомих світових зірок, молодь починає виснажувати себе голодом, випробовувати різні дієти чи препарати для схуднення, не розуміючи потенційних тяжких наслідків для свого здоров`я.
Згідно з даними наукових джерел щонайменше 30 мільйонів людей будь-якого віку та статі страждають на розлади харчової поведінки. Факторами ризику є генетична схильність, особистісні характеристики та чинники навколишнього середовища. Кожні 62 хвилини принаймні одна особа вмирає від наслідків, що спричинені цими розладами.
З метою пропагування принципів здорового харчування, профілактики розладів харчової поведінки викладачем медсестринства у внутрішній медицині В.А.Рощик та студентами групи 4 м/с було проведено просвітницький виховний захід «Розлади харчової поведінки-актуальна медична проблема сьогодення» для студентів- першокурсників. Під час заходу були висвітлені основні принципи раціонального харчування, складові продуктів, які шкодять нашому здоров`ю, класифікацію розладів харчової поведінки, головні ознаки та заходи їх профілактики. Учасники заходу брали участь у рольовій грі «Боротьба продуктів», під час якої було проаналізовано з чого складаються їх улюблені продукти (яблуко, кока-кола, чіпси, вафлі, жуйка) і студенти зробили висновки, які саме смаколики потрібно обмежувати в своєму раціоні. Надзвичайно вразила всіх присутніх сценка «Небезпечний шлях до мрії», акторам якої вдалося зосередити увагу кожного на проблемі розладів харчової поведінки, адже завдяки підтримці батьків та друзів головна героїня вчасно звернулась до лікаря, вилікувалась від анорексії та стала успішною моделлю.
Розлади харчової поведінки – це не стиль життя чи свідомий вибір людини, а серйозна медична проблема з непередбачуваними наслідками.

0612+ 0612+ 0612+ 0612+

0612+ 0612+ 0612+ 0612+ 0612+