ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

ВИДАННЯ ЛІТОПИСУ «ОСВІТА У ВОГНІ»

Історія  роботи  волонтерів  КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж»  увійшла до видання  «ОСВІТА  У ВОГНІ».

Цьогоріч  побачило світ видання науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України «Освіта у вогні». У ньому зібрані власні історії та історії про викладачів, студентів, працівників освіти, розповіді про функціонування закладів освіти в умовах повномасштабної війни росії проти України, моральні й матеріальні збитки системи освіти, участь педагогів у волонтерській діяльності тощо.

Літопис створено, щоб ушанувати пам’ять жертв російсько-української війни та надати можливість зрозуміти, яку силу має кожен з нас у боротьбі з ворогом, а також  дозволити  відчути  єдність  освітянської  спільноти. Усі історії в  літописі  авторські. Це долі людей, їхні випробування, емоції, життя.

До публікації  увійшли і спогади про діяльність  нашого коледжу, які  пов’язані з роботою    волонтерського  загону  «ІНЄ`КЦІЯ ДОБРА».

 «Освіта  у вогні» - видання, яке навічно закарбувало все те, що довелося пережити українським освітянам у ХХІст, в умовах жахливої кровопролитної війни…Це ті історії, які читатимуть наступні покоління і обов’язково запам’ятають цей урок історії назавжди. І зроблять висновки та докладуть зусиль, щоб це ніколи не повторилося знову…

Ознайомитися з виданням можна за посиланням: 

https://nmc-vfpo.com/litopyts-osvita-u-vogni/ 


2