9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ ТА ДЕНЬ ПЕДІАТРА

Найбільшим скарбом на Землі є діти,бо вони її майбутнє! Діти зі своє появою приносять багато радості та щастя. Уявити життя без дітей, без їх галасу, сміху, навіть, їх пустощів просто нереально!
20 листопада, у більшості країн світу, за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Всесвітній день дитини та День педіатра.
Серед усіх медичних спеціальностей саме педіатрія стає на варту здоров'я дитини першою. Саме тому два свята у багатьох державах світу відзначаються у один день.
Педіатрія є однією з провідних клінічних дисциплін, що вивчається студентами Конотопського фахового медичного коледжу та входить до комплексного кваліфікаційного іспиту, ліцензійного іспиту у випускних групах.
Для отримання міцних знань, навичок з педіатрії, для засвоєння деонтологічних та етичних норм студенти беруть активну участь у роботі гуртка «Малятко», відвідують, готують та проводять виховні та розважальні заходи в дитячих закладах, залучаються до пошуково-дослідницької роботи.Активно беруть участь у обласних науково-практичних конференціях на яких презентують свої проєкти.
У нашому навчальному закладі працюють творчі, висококваліфіковані викладачі педіатрії, за авторством яких ВСВ «Медицина» видає вже п’яте перевидання «Навчального посібнику з педіатрії», що користується немалим попитом.
Часом доведено,що педіатрія не залишає байдужими ні студентів, ні маленьких пацієнтів, а взаємна любов і довіра стають найвищою нагородою.

9 9 9 9

9 9 9 9