Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

«ВОЗ"ЄДНАЛИСЬ В ТІ ДАЛЕКІЇ РОКИ, НАШІ ПРЕДКИ НА ВІКИ»

«ВОЗЄДНАЛИСЬ В ТІ ДАЛЕКІЇ РОКИ, НАШІ ПРЕДКИ НА ВІКИ»

З метою виховання національної свідомості серед молоді, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини та згідно з планом роботи циклової комісії класних керівників студентами групи 3 м/с під керівництвом класного керівника Немеш О.М. для перших курсів було проведено літературно- музичну композицію «ВОЗЄДНАЛИСЬ В ТІ ДАЛЕКІЇ РОКИ, НАШІ ПРЕДКИ НА ВІКИ», присвячену Дню Соборності України.

Студентки групи 3м/с натхненно прочитали поезії до Дня Соборності України та сучасні події на Сході України. Захід супроводжувався відеоматеріалом «Акт злуки УНР та ЗНУР» та презентацією , а також прозвучали пісні «Мирне небо», «Боже, я молюсь за Україну», «Моя Україна », «Україночка», які виконали Потеряйко А., Осадча А., Верозубов А.

Найболючішою проблемою сьогодні залишається питання єдності та неподільності України, тому це питання Ковган Аліна висвітлила у авторському вірші «Україна».

Студентська молодь вшанувала пам'ять хвилиною мовчання

усіх Героїв України- героїв ,що полягли у боротьбі, захищаючи суверенітет, незалежність та територіальну цілісність нашої України та борців за волю України.

Як сказано в Біблії, «… хто шукає, той завжди знаходить, а хто вірить, тому по вірі його і воздається». Хай Бог допоможе нам здобути мир, пам’ятати про минуле і творити своє майбутнє у вільній соборній державі.