Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Відзначення Дня толерантності в училищі

Сьогодні гостро постає питання про нехтування дітьми та молоддю загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, не толерантне ставлення дітей і молоді однин до одного, тому дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, поваги до інших людей, їхніх думок.
В рамках відзначення Дня толерантності в училищі було проведено наступні заходи:
1.Виховну годину «Толерантність врятує світ» (кл. керівник Смирнова Л.М., гр 4ф), де студенти вміло пояснювали поняття «толерантність»; розповідали про значення толерантності в житті людей та в демократичному суспільстві; навчали звички толерантної поведінки в суспільстві.
2.Тренінгове заняття практичним психологом Крамар А.С. «Толерантне спілкування»(гр.2мс) та тестування «Чи толерантна я людина?»(гр.4ф).
3.Тематичні виховні години до Дня толерантності в усіх навчальних групах.
4.Оформлено тематичну виставку «Толерантність».

Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища