ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

ВІДКРИТИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ -КОНКУРС «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ».

Студенти Конотопського фахового медичного коледжу брали активну участь у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ». Фестиваль-конкурс проведено з метою поширення патріотичний ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитих студентів, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.
За перемогу у фестивалі- конкурсі «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ» отримала перемогу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня нагорджена Вікторія Ємліна, студентка гр.4 мс, в номінації «Художнє слово» категорія «Аматори».
Дипломами в категорії «Аматор» відзначені такі студенти:
- Анастасія Бондар, гр. ІІф, в номінації «Художнє слово» ;
-Юлія Єрканян, гр.4ф , в номінації «Фотомистецтво»;
- Ігор Старостенко Ігор, випускник 2021 року, в номінації «Фотомистецтво»;
- Валентина Шайденко, гр.2ф, в номінації «Інструментальне виконавство: фортепіано»;
- Вікторія Ємліна , гр. 4мс, в номінації «Інструментальне виконавство: оркестрові, народні, струнні, духові та ударні інструменти».
Такі конкурси-фестивалі пропагують серед молоді кращі взірці мистецьких творів патріотичного спрямування, що оспівують героїчний шлях українського народу, прославляють подвиги та підтримують бойовий дух воїнів Збройних сил України, учасників добровольчих військових об’єднань та сил територіальної оборони, волонтерського руху, культурних спільнот, розкривають міжнародну солідарність і підтримку України у протидії російській агресії.
Організаційний комітет фестивалю-конкурсу висловив подяку за участь у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв появляє»: «Дякуємо за неповторну творчість, за теплоту і натхнення, непоборну віру у силу мистецтва і палку любов до України, талановито втілені у роботах".
Від імені Організаційного комітету, членів журі бажаємо вам вагомих творчих здобутків, добра, міцного здоров’я, успіхів у здійсненні всіх задумів і планів.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

6 6 6 66 6