28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

Участь у виставці робіт молоді з декоративно-прикладного мистецтва «Молодь талановита»

26 листопада 2021 року студентки КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» були запрошені на відкриття виставки робіт молоді з декоративно- прикладного мистецтва «МОЛОДЬ ТАЛАНОВИТА».
Метою виставки є розвиток у молоді художньої культури, образотворчої діяльності, здатності до самореалізації, залучення молоді до відкриття і розуміння прекрасного у своєму житті. На виставку від коледжу були представлені роботи студенток : Скалацької Альони (гр.ІІІф), Куделі Тетяни (гр.1ф), Сотнікової Віри (гр.2 мс), Шершак Нелі (гр.4ф) та Ріпи Аліни ( гр.1ф),
Молодь була відзначена грамотами міського голови за ціннісне ставлення до декоративно- прикладного мистецтва, розвиток у громаді мистецьких компетентностей, участь у виставці робіт «Молодь талановита».
Представлені роботи різноманітні, яскраві та різнобарвні, різні за стилями, техніками виконання та вирізняються оригінальністю, високим рівнем культури виконання та майстерністю, демонструють творчу фантазію.
Щиро вдячні організаторам заходу за запрошення, маємо надію, що участь у таких заходах спонукатиме творчу молодь до креативності як засобу самореалізації їх творчого потенціалу.
Бажаємо учасницям виставки творчої енергії, невичерпного натхнення, а в подальшому – щедрих творчих ужинків!

2 2 2 2 2

2 2 2

2 2 2