ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ»

У реаліях сьогодення досить актуальним є військово-патріотичне виховання молоді, оволодіння навичками медико-психологічної самодопомоги, залучення до різних активностей та формування навичок здорового способу життя. У нашому місті триває реалізація проєкту "НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ". Представники активної учнівської та студентської молоді громади беруть участь у триденному національно-патріотичному таборуванні, яке проходить на базі КІПФК Сум ДУ.
У перший день, на запрошення керівників проєкту, до активностей долучились викладачі ініціативної групи коледжу "Твори добро" - Сергій СПАСЬКИЙ, Володимир СОСНЕНКО, Олена ГУДЕНКО, Наталія ТИМОШЕНКО, які навчали молодь надавати першу домедичну допомогу.
Шість студентів 1-2 курсів нашого навчального закладу із цікавістю брали участь у різноманітних активностях: оволоділи вміннями зі збирання та розбирання зброї, освоювали загальні базові техніки рукопашного бою та самооборони , опановували основи туризму, розмінування та тактики, працювали на «Занятті зі стресостійкості», знайшли нових друзів та спілкувались з однодумцями.
Учасники патріотичного таборування "Незламні UKРАЇНЦІ", попри дощову погоду та сигнали повітряної тривоги, виконували вказівки інструкторів, опановуючи нові знання та практичні навички.
Молодь тримає стрій та чекає на третій плідний день!
УКРАЇНА – НЕПЕРЕМОЖНА! СИЛА УКРАЇНИ – В ЇЇ ЛЮДЯХ!

102 102 102 102

102 102 102 102 102

102 102 102 102 102