28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНОМУ ВІЙСЬКОВО- ПАТРІОТИЧНОМУ ВИШКОЛІ ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА

Сьогодні студенти- першокурсники КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» під керівництвом викладача Кушніра Р.В. брали участь у навчальному військово-патріотичному вишколі. Він проходив на базі ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» за підтримки відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. Учасниками заходу були учні та студенти освітніх навчальних закладів міста.
Майбутні медики освоїли військово-спортивну гру Лазертаг, виконували тактичні завдання, розбирали та збирали зброю, вчилися правилам ведення бою та тактичної медицини. Вишкіл був проведений спеціалістами Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення та військово-патріотичного виховання.
Мета заходу –це формування серед студентів свідомих громадян-патріотів держави, набуття молодим поколінням національної свідомості, виховання активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних цінностей, утвердження у свідомості особистості патріотичних понять , переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

3 3