Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

Святкування Дня святого Миколая

19 грудня 2018 року, в пам’ять про милосердя Святого Миколая, в актовій залі училища відбулось святкування Дня святого Миколая. директор училища Косар А.А., голова студентської профспілки Юрченко Т.А., ЗД з виховної роботи Немеш О.М. від імені всіх студентів, адміністрації та викладачів училища привітали студентів пільгових категорій зі святом солодкими подаруночками. Студенти 1-2 курсу, під керівництвом Латиговської Ольги (студентки групи 2мс), підготували цікаву виставу " Снігова королева", яка дала можливість студентській молоді поринути у дитинство і сподіватися на якесь маленьке диво та здійснення заповітної мрії.

Вітання вихованців Конотопського благодійного фонду для тяжкохворих дітей «Серця любові»

19 грудня в День Святого Миколая студенти групи 3ф Конотопського медичного училища привітали вихованців Конотопського благодійного фонду для тяжкохворих дітей «Серця любові» святковим концертом та подарунками. Пісні, танці, сценка святковий флешмоб, загадки та конкурси порадували вихованців фонду, їх батьків та гостей свята. Сценарій заходу підготувала студентка Замула Карина, у концерті взяли участь Бочкун Олександр та Лукичова Оксана (ведучі), Горбачевський Артур та Внучков Артур (сценка), Кузьмич Марія та Москалець Ірина (пісні), а також Мельник Анастасія в ролі Відьми. Взаємне спілкування надало багато позитивних емоцій як дітям, так і студентам!

В основі професійної діяльності студентів - медиків лежать одвічні людські цінності-це доброта, людяність, милосердя, турбота....