Запрошуємо на підготовчі курси! Реєстрація за телефоном (096)2582057

ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ СВЯТО "ВЕЛИКИЙ ПРОРОК ВОСКРЕСІННЯ"

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчістю великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.
В рамках відзначення Шевченківських днів, приурочених 209-й річниці від дня народження Великого Кобзаря як поета й живописця Тараса Шевченка міська бібліотека ім.С.І.Пономарьова Конотопської міської ради гостинно приймала студентів коледжу на Шевченківському святі "Великий пророк воскресіння". Під час проведення свята бібліотекарі розповіли присутнім про дитинство і творчий шлях Тараса Шевченка, який не втрачає своєї актуальності у наші дні та розкрили студентам багатогранність його таланту.
Активна читачка книгозбірні Людмила Усикова, яка приємно вразила всіх присутніх своїм чуттєвим декламуванням творів Кобзаря. Із захопленням та любов’ю прочитала уривок з поеми "Катерина" студентка коледжу Юлія Шутко
Захід відбувся в теплій і дружній атмосфері.
У бібліотеці коледжу оформлено книжкову виставку "Перед пророком голову схилю", метою якої є привернути увагу студентів до поетичного слова генія, виховувати справжнiй патріотизм, який включає i любов до рiдноï мови.
Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.
Тарас Шевченко... Просторо в цьому імені. В ньому вся історія наша, все буття. Нас просто не існує без нього: Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі."

2. 2. 2. 2.

2. 2.