Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Шануємо свята, традиції та історію України

В Конотопському медичному училищі традиційно були проведені заходи з нагоди святкування Дня Українського козацтва , Дня захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці. Такі свята сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі молодого покоління. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої – УКРАЇНА.
11 жовтня 2019 року цікаво пройшли спортивно-масові змагання «Козацькі розваги - 2019» для студентів 1-2 курсів. Змагання стали випробуванням на фізичну силу, вправність, кмітливість, дружбу і найкращі людські якості. Студенти продемонстрували свої вміння і спритність у спортивних, теоретично- військових, творчих, вокальних та історичних конкурсах.
На заході були присутні гості : генерал – полковник українського козацтва, один із керівників об’єднаної ради українського і зарубіжного козацтва- Краснокутський Сергій Венеамінович та керівники Конотопської козацької січі: генерал- лейтенант - Грабовський Юрій Петрович, генерал- майор Кравчук Володимир Борисович (старші офіцери силових структур України), які оцінювали 12 конкурсів, які були проведені для куренів «Соколи ім. Б. Хмельницького»(2 курси) та «Конотопські козаки»
(1 курси).
Усіх переможців «Козацьких розваг 2019» нагородили грамотами та солодощами, так як команди – курені набрали рівну кількість балів.
В бібліотеці училища було оформлено виставки «Під покровом слави предків» та «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», а також проведено виховні години для усіх навчальних груп.
Фотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилищаФотографія з сайту Конотопського медучилища