Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Привітання до Дня освітянина, 2020

Шановні  освітяни  КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж»!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до нашої студентської молоді.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь  із студентами. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх студентах .
Бажаємо вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


Шановні колеги, викладачі, ветерани навчального закладу!
Щорічно в першу неділю жовтня, ми маємо гарну можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти.
Це свято всіх, хто має відношення до самовідданої та невтомної праці на освітянській ниві! Знання, якими ми ділимося з нашими студентами в прямому сенсі створюють майбутнє України, адже ми готуємо висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, які здатні змінювати нашу країну на краще!
Переконаний, що спільними зусиллями ми будемо і надалі надавати якісну освіту кожному студенту, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, енергії та успіхів у вашій важливій роботі, творчого довголіття, щастя та добробуту, благополуччя та невичерпної наснаги, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні. З повагою, директор Анатолій Косар

5  5  5