Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Професіографічна екскурсія

23 жовтня на базі Конотопського медичного училища під егідою міськрайонного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію, в рамках якої директор училища Анатолій Косар ознайомив гостей з історією навчального закладу та перспективами медичного працівника в сучасній Україні. Викладачі та студенти провели майстер-класи з екстреної медичної допомоги, продемонстрували деякі маніпуляції з основ медсестринства, педіатрії, хірургії та лікувального масажу з метою сприяння молоді Конотопщини у вирішенні питання вибору майбутньої професії.
Запрошені учні 9 та 11 класів шкіл міста та району виявили інтерес до професії медичного працівника, яка передбачає розуміння цінності людського життя, усвідомлення потреби милосердя і доброти, вміння бачити не хворобу, а і людину з її духовною та фізичною неповторністю.


Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища