28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ПРЕВЕНТИВНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ ГУРТОЖИТКУ

19 жовтня у лекційній залі гуртожитку пройшла зустріч із старшими інспекторами сектору ювенальної превенції капітаном поліції Галенком Ігорем Олексійовичем та Шешенею Олександром Олександровичем, а також спеціалістом сектору ППБЗСД служби міської ради у справах дітей Калугіною Катериною Олександрівною.
Для студентів, які проживають у гуртожитку, було проведено профілактичну лекцію-бесіду з питань запобігання вчиненню правопорушень студентами та проявам небезпеки відносно них. Було розглянуто питання протидії булінгу, превентивного виховання та питанння адміністративної, кримінальної відповідальності неповнолітніх.
Молоді доступно донесли інформацію, наводячи приклади з власного досвіду роботи, про відповідальність за паління у громадських місцях, вживання алкогольних, наркотичних, психотропних речовин та проявів булінгу у студентському середовищі. Особливого значення у розмові з підлітками було надано питанню формування , у майбутніх медичних працівників , високих моральних якостей та виховання почуття відповідальності.
3 3