Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Підтримка депутатів - свідчення небайдужого ставлення до проблем регіону

Адміністрація Конотопського медичного училища, викладацький коллектив та студенти висловлюють щиру подяку депутатам Сумської обласної ради Демесі Сергію Васильовичу та Кузько Сергію Миколайовичу за сприяння у виділенні 300 тис. грн. для встановлення енергозберігаючих вікон в приміщенні студентського гуртожитку навчального закладу.

Ваша підтримка - свідчення небайдужого ставлення до проблем регіону і розуміння непересічної важливості розвитку освіти та медицини Сумщини.

Сергію Васильовичу та Сергію Миколайовичу, напередодні новорічних свят прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, душевного тепла, оптимізму, прихильності долі, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, миру в країні та успіхів у здійсненні всіх задумів.

Нехай Новорічні свята принесуть у ваш дім достаток і мир, а Різдвяні вогні сповнять ваше серце радістю й натхненням, щоб іще багато років ви могли радувати людей добрими справами.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з вами.