4 квітня 2020 р. о 10.00 год. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Осінній вернісаж

Осінь – найромантичніша пора року. Та мабуть, найголовнішим атрибутом цієї прекрасної пори є прагнення до затишку і тепла. В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Для користувачів бібліотеки, осінь – пора гарячого чаю та добрих книг.

Щоб згуртувати студентів групи, активом групи 1 мс на чолі із класним керівником Тимошенко Н.В., був організований позакласний захід «Осінній вернісаж» в бібліотеці училища. Головними організаторами цього заходу виступили Плавко Вікторія та Жмуд Каріна, але всі студенти брали активну участь у конкурсах на осінню тематику. На заході були присутні гості - Базарна О.М. (викладач зарубіжної літератури), Юрченко Т.А. (голова профкому студентів) і Люта Н.Г. (завідуюча бібліотекою).

У активістів заходу було взято інтерв'ю, на що вони відповіли: «Мені дуже сподобався захід, я із задоволенням спостерігала, як студенти брали активну участь у конкурсах. Готуватися було не важко,спочатку були креативні ідеї, щодо заходу,потім до мене прийшло натхнення, після чого я склала сценарій. Також мені допомогли досвідчені керівники, тому було не дуже складно. На мою думку, студентам сподобалося, бо я бачила на іх обличчах посмішку, задоволення, були всі в гуморі та в гарному настрої».

Такі заходи згуртовують студентів. Подібні святкування треба робити частіше. У всіх залишився гарний настрій.

Святковий настрій студенти закріпили чаюванням.

Студентка групи 1 мс

Конотопського медичного училища, Вандоляк Дар'я