28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ОНЛАЙН-ПРИВІТАННЯ ВІД СТУДЕНТСТВА КОЛЕДЖУ ДО ДНЯ МАТЕРІ «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

   Мама... Мамочка… Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна - все це її турботи, її справи, її життя. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває -, про все знає.

   Ми, студентство,  впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те, скільки нам буде  років -шістнадцять, тридцять  чи п`ятдесят. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

   У цей день, дорогі і рідні матусі, а також ті, хто готується ними стати, прийміть наші найщиріші вітання зі святом. Бажаємо вам щастя, здоров'я,  мирного неба, родинного затишку, любові та справжнього материнського щастя. Хай ваші діти - найкращі і найгарніші у світі - приносять вам лише  гордість, радість та втіху!

СПАСИБІ ЗА ЛАСКУ, ЗА ЩИРЕ ТЕПЛО

НЕДОСПАНІ НОЧІ, ТУРБОТИ Й ДОБРО.

ЗДОРОВ’Я МІЦНОГО ВАМ ЗИЧИМО ЩИРО,

ЛЮБОВІ І РАДОСТІ, ЗЛАГОДИ Й МИРУ

                                                            З повагою  студентство коледжу