ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

ОНЛАЙН- КОНКУРС " КРАЩИЙ СТУДЕНТ КОНОТОПА" 2022 року

На передодні Міжнародного дня студента,
16 листопада, в укритті Конотопського ліцею № 7 ім. Григорія Гуляницького пройшла церемонія нагородження переможців міського онлайн-конкурсу «Кращий студент Конотопа» 2022 року, який відбувся 10 листопада 2022 року.
Патріотичний дух переможців конкурсу і всіх присутніх підтримували творчий оркестр 58 окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського та талановиті вокалісти нашого міста.
Творча,талановита,активна студентська молодь - майбутнє держави.
Від Конотопського фахового медичного коледжу на конкурсі було представлено п'ять студенток у різних номінаціях.Приємно відзначити, що переможцями конкурсу, четвертий рік поспіль, у номінації «Кращий студент Конотопа» (комплексна характеристика) є студенти нашого коледжу. Цьогоріч у номінації «Кращий студент Конотопа» 2022 року отримала перемогу , виборовши І місце- Вікторія ЄМЛІНА (гр.4мс), у номінації "Кращий студент -волонтер Конотопа"-Алла МОРЕНЕЦЬ, І місце ( гр.ІІ ф), у номінації «Кращий студент–громадський діяч Конотопа»-ІІ місце, Любов ЛАСКАВА(гр.ІІф.), у номінації «Кращий студент«Оригінальний жанр: художнє читання»-І місце, Анастасія БОНДАР (гр.ІІ ф), у номінації номінації «Кращий студент «Оригінальний жанр; образотворче иистецтво» - І місце, Тетяна КУДЕЛЯ (гр.2 ф).
За результатами конкурсу всі переможці та колектив КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, розкриття його потенціалу та належну підготовку до міського конкурсу «Кращий студент Конотопа» у 2022 році було нагороджено грамотами і пам’ятними сувенірами.
Вітаємо кращих студентів коледжу з гідним представленням нашого навчального закладу на рівні міста та бажаємо рухатися лише вперед, підкорювати все нові і нові вершини, щоб досягнуті перемоги сприяли розвитку рідного краю та України! Успіхів вам у подальшому і неодноразових перемог!
УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ!!!

4 4 4 4 4 4