28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

МЕДИЦИНА-НАЙБЛАГОРОДНІШЕ ЗІ ВСІХ МИСТЕЦТВ ! ( Гіппократ)

 У КЗ СОР «Конотопський фаховий  медичний коледж»  з нагоди Дня медичної сестри  проведено онлайн-конференцію для студентів відділення «Сестринська справа», яка приурочена   «янголам в білих халатах» - медичним сестрам. В конференції брали участь  викладачі  та студенти коледжу.            З вступним словом до учасників конференції звернулися магістри медсестринства,  викладачі основ медсестринства  коледжу   Н.В. Тимошенко та І.В. Лисюк  підкресливши, що 12 травня  відзначають День медичної сестри не лише в Україні, а й в цілому світі. Ця професія є важливою та відповідальною, і саме в цей день прийнято дарувати тепло та привітання невтомним та самовідданим медичним сестрам. Що кожна професія висуває певні вимоги до людини, але, мабуть, тільки праця медика накладає настільки високі та специфічні обов’язки на фахівця, передбачає високу відповідальність за надану ним допомогу пацієнтам. Успішне виконання цих завдань залежить також від самих медичних працівників, котрі мають обов’язково, окрім володіння професійними навичками, знати низку чинних законодавчих нормативних документів та актів, що стосуються  охорони здоров’я,  безпечні технологічні прийоми для виконання маніпуляцій і процедур.

      В ході конференції обговорювалися такі актуальні питання, як «Медична сестра – та її роль у сучасному світі», «Сучасна медсестра – це висококваліфікований спеціаліст», «Престижність та безпечність професії», «Кодекс честі медичної сестри», «Історія виникнення дати святкування Дня медичної сестри», « Видатні постаті медичних сестер світу». 

О.М. Немеш , куратор з виховної роботи коледжу привітала учасників конференції з професійним святом, побажала всім міцного здоров’я , а студентам успішно завершити навчання, знайти гарну роботу та отримувати задоволення від обраної професії  і щоб кожен студент став обличчям обраного закладу і гордістю нашого коледжу.

3  3  3  3  


3  3  3  3  


3  3