Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Нехай живе й кохання, і любов!

Тема кохання хвилювала людську цивілізацію протягом всієї історії. Любов була злом і благом, щастям і стражданням, горем і радістю. Ніколи, це почуття не залишало байдужим жодну живу істоту на планеті.

Любов — це велика сила, яка спонукає людину до проявів творчості: створюється найкраща романтична музика, малюються надзвичайно гарні картини, пишуться літературні шедеври, людина починає по – іншому бачити світ, небо, квіти… Вона домінує над всіма оточуючими та світиться з середини яскравими променями кохання.

Для студентів навчального закладу була організована зустріч з місцевим автором та виконавцем власних пісень Олександром Спицьким «Нехай живе й кохання, і любов!», яка пройшла в доброзичливій теплій атмосфері. Метою зустрічі стало спілкування про кохання, про те, що вважається природним і що є небажаним у взаєминах молоді; зорієнтувати студентів на толерантне ставлення до вираження почуттів протилежними статями; допомогти їм розібратися у собі, підготуватися до майбутнього сімейного життя.