Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Науково-практична конференція «Україна понад усе»

Цьогоріч Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Україна понад усе» серед медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії відбулася на базі Київського міського медичного коледжу .

У роботі конференції взяла участь студентка четвертого курсу медсетринсько-фельдшерського відділення Конотопського медичного училища Мищенко Ольга. До виступу на конференції та до друку у збірнику робіт представлена доповідь «Надія Сомко – скульптор, художниця-баталіст. (Десь там на чужині в обороні українських святинь)». Керівник роботи — голова ЦК, викладач соціально- гуманітарних дисциплін О.М .Немеш.

Протягом пленарного засідання студенти ділилися досвідом волонтерської діяльності, представляли результати науково-дослідницької та пошукової роботи, розкривали героїчні сторінки минулого та сучасного своїх регіонів. Багато доповідей, присвячених трагічним подіям на Сході України, викликали сльози на очах слухачів.

В рамках практичного тренінгу «Знати, вміти, врятувати» Мищенко Ольга брала участь у майстер-клас по наданню невідкладної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях та відпрацюванню отриманих практичних навичок в стрес- ситуації –¬ імітація теракту.

Учасники конференції відвідали Національний драматичний театр ім. Івана Франка та переглянули спектакль «Скупий ,або школа брехні», Жан -Батист Мольєр.

За результатами конференції «Україна понад усе» всі учасники отримали сертифікати, CDдиски з матеріалами .