Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Наші таланти

В нашій alma-mater навчається талановита та всебічно розвинена студентська молодь. Сьогодні, в фойє училища відкрито персональну виставку художніх робіт студента першого курсу Дмітрієва Максима (група Іф, база 11 класів), який іще з дитинства цікавиться

образотворчим мистецтвом. В майбутньому Максим планує стати лікарем,але у вільний час займається своєю улюбленою справою - пише картини, в яких розкриває свій внутрішній світ та авторську власну вільну інтерпретацію відчуття світу й того, що з ним відбувається. Так тримати, Максиме.

В фойє училища відкрито персональну виставку творчих робіт студентки другого курсу Клименко Тетяни (група 2мс, база 9 класів), який іще з дитинства цікавиться образотворчим мистецтвом. В майбутньому Тетяна планує стати лікарем,але у вільний час займається своєю улюбленою справою - пише картини, в яких розкриває свій внутрішній світ та авторську власну вільну інтерпретацію відчуття світу й того, що з ним відбувається. Так тримати, Тетяно!