Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

МИЛОСЕРДЯ

Студенти 3-го курсу Конотопського медичного училища відвідали «Конотопський будинок-інтернат» для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Зустріч пройшла в теплій, дружній та домашній атмосфері. Вихованці інтернату та студентки спільно виготовляли цікаві орігамі із паперу.Скільки би часу студенти не проводили з дітьми, їм все рівно мало, вони з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

Студенти 4-го курсу фельдшерського відділення Конотопського медичного училища відвідали Центр реабілітації дітей-інвалідів, де взяли участьу святі "Золота осінь". Взаємне спілкування надало багато позитивних емоцій як дітям, так і студентам!

Студенти третього курсу фельдшерського відділення під керівництвом викладача педіатрії Курдюмової Н.О. підготували розважальну програму до Хеллоуїну для дітей з Центра реабілітації дітей - інвалідів. Дітлахів чекали казкові персонажі, веселі ігри, танці, загадки, подарунки. Час спілкування пройшов непомітно, всі учасники отримали позитивні емоції, майже не хотіли відпускати нових друзей.

Студенти 3-го курсу фельдшерського відділення Конотопського медичного училища разом з викладачем педіатрії Курдюмовою Н.О. взяли участь у проведення заходів до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у Центрі реабілітації дітей з інвалідністю. Була підготовлена розважальна програма «Подаруй радість дітям»: ігри, конкурси, дискотека для дітей та їх мам, працював «Салон краси». Всі діти отримали подарунки та багато позитивних емоцій.

3-го грудня до будинку-інтернату студентів Конотопського медичного училища привів особливий день. День, коли суспільство шанує людей з обмеженими фізичними можливостями. Наші студенти: Кузьмич Марія, Потеряйко Алла (гр.4 МС), Саббатовська Катерина (гр.2 Ф), Москалець Ірина (гр.3 Ф) (керівник гуртка Земцова Г.М.) підготували для всіх концертну програму. Вірші, запальні та ліричні пісні у виконанні дівчат приголомшили всіх присутніх. Вихованцями закладу також були представлені різноманітні номери художньої самодіяльності: гуморески, пісні, вірші, танки, які залишили просто незабутні враження і продемонстрували справжні таланти. Також були запрошені батьки деяких вихованців. Ніхто у залі не залишився байдужим, а наприкінці заходу вихованцям закладу були вручені невеличкі подарунки на згадку.

Нещодавно студенти Конотопського медичного училища (керівник гуртка Земцова Г.М.) знову відвідали дитячий будинок-інтернат. Цього разу разом з вихованцями робили аплікації з блискіток. Протягом часу, який діти провели разом, створювали справжні шедеври, різноманітні картинки прямо на очах перетворилися на справжні витвори мистецтва. Вихованці закладу вже стали для студентів добрими друзями, у навчальній кімнаті, де відбувалася зустріч, склалася дуже тепла атмосфера. З задоволенням студенти знову завітають до будинку-інтернату.