Шлях довжиною 90 років. 3 травня навчальний заклад святкує ЮВІЛЕЙ! Вітаємо ALMA MATER !

Милосердя

Студенти 4-го курсу Конотопського медичного училища відвідали Конотопський дитячий будинок-інтернат.

У гості студенти приїхали не з порожніми руками: діти отримали у подарунок солодощі, прикраси для волосся. Але на цьому приємності не закінчились: для вихованців провели майстер-клас із виготовлення сердечок із тканини, ангелочків та листівок. Вихованці інтернату активно брали участь в заході та кожен намагався зробити свій виріб якнайкраще, вкладаючи частинку свого серця, адже всі обереги будуть передані військовим, які зараз боронять цілісність нашої держави на Сході (до Дня захисників Вітчизни).

Весь вечір пройшов в теплій і домашній атмосфері. Скільки би часу студенти не проводили з дітьми, їм все рівно мало, вони з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

15 листопада, до Всесвітнього дня толерантності студенти Конотопського медичного училища відвідали дитячий будинок-інтернат. Провели майстер-клас з виготовлення фото рамок та флеш-моб.

ПОДАРУЙ РАДІСТЬ ДІТЯМ!

Студенти Конотопського медичного училища – члени гуртка «Малятко» під керівництвом викладача педіатрії Курдюмової Н.О. взяли участь у проведенні Дня відкритих дверей в новому приміщенні Центру реабілітації дітей-інвалідів Конотопського району.

Казкові персонажі привітали дітей, разом з ними грали, співали, танцювали, а також було проведено майстер-клас по виготовленню виробів з паперу.

СТУДЕНТИ-МЕДИКИ – ДІТЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, студенти Конотопського медичного училища (4-го курсу медсестринського відділення) під керівництвом викладача Рощик В.А. завітали до КУСОР «Конотопського будинку-інтернату». Вихованці будинку-інтернату підготували концерт, на якому продемонстрували свої багатогранні таланти: декламування віршів, вокальні номери, читання гуморесок, танок із обручами та гра на музичних інструментах. Організатори заходу відкрили виставку творчих робіт дітей, яка вразила всіх присутніх своєю красою.

Атмосфера зустрічі була дуже тепла, невимушена, лунали дзвінкі оплески та веселий дитячий сміх. По закінченню заходу гості вручили невеличкі подарунки.

Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Саме сьогодні нагадаємо людству про гуманність та милосердя, про обов’язок суспільства перед інвалідами, що потребують допомоги та підтримки.

День Святого Валентина у Центі реабілітації дітей з інвалідністю

Студенти Конотопського медичного училища – члени гуртка «Малятко» під керівництвом викладача педіатрії Курдюмової Н.О. організували свято для дітей з інвалідністю у Конотопському Центрі реабілітації.

Розповіли про День Святого Валентина. Разом з дітьми збирали пазли з «валентинки». Грали у гру з передаванням валентинки «Скажи комплімент». Робили подарунки до дня Святого Валентина: листівки з паперу, іграшки з шариків. Проводили індивідуальні розвиваючи заняття, зокрема «бої на саблях». Грали з повітряними кульками.

Всі учасники заходу (як діти, так і студенти) отримали задоволення і багато позитивних емоцій.