Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Молодіжна акція "Профілактика ВІЛ- інфекції в Україні"

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Студенти нашого училища не були осторонь та долучилися до проведення заходів. Для студентської молоді були проведені такі заходи :

- молодіжна акція " Рівний рівному " на тему " Профілактика ВІЛ-інфекції в Україні" ( викладач інфектології Усик Л.М. та студенти групи ІІ ф ,бригада №1);

- інформаційна хвилина "Що треба знати про СНІД" (соціальний педагог Базарна О.М.)";

- виставка студентських малюнків "СНІД- чума ХХІ століття" ;

- оформлено стендово просвітницький матеріал "СНІД-це найболючіша біда " ( бібліотекар Люта Н.Г.) ;

-виховні години по групах "СНІД – небезпечне захворювання"( класні керівники).

У 2018 році Всесвітній День боротьби зі СНІДом має 30-річний ювілей. Цей день є серйозним нагадуванням про величезну проблему, яка нависла над людством і потенційно загрожує кожному з нас.

Україна залишається лідером в Європі за масштабами поширення хвороби. Основною метою проведення заходів молодіжної акції "Молодь проти ВІЛ" серед студентів медичного училища є підвищення поінформованості про можливі шляхи передачі хвороби, заходи профілактики, а також про необхідність зупинити швидке поширення епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.

"Поінформований, значить озброєний ". Майбутні медичні працівники повинні бути надзвичайно обізнані в цьому, так як вони пропагують здоровий спосіб життя та сприяють проведенню просвітницької роботи серед населення.