ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ! Реєстрація заяв та документів - 1 липня (9 кл.), 6 липня (11 кл.). Працює консультаційний центр у коледжі

МАЙСТЕР -КЛАС «САМ СОБІ БРОВІСТ»

???????? У прагненні до краси брів сучасні жінки вдаються до різних способів догляду, процедур та засобів. Коригують форму, колір, густоту... В одних з мінімальними зусиллями виходять брови мрії – справжня картинка. Що б не робили інші, все не те і не так. Чому? Тому що це тільки на перший погляд здається, ніби-то догляд за бровами в домашніх умовах – завдання нехитре. Насправді ж є своя специфіка та нюанси. Із цим і запропонувала розібратися Ангеліна ШЕВЧЕНКО, майстер-бровіст, спікерка студентського сенату, здобувачка освіти КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж», яка провела майстер- клас «САМ СОБІ БРОВІСТ» для молоді міста.
⚡⚡Усі присутні ознайомились з інструментами та матеріалами для роботи, основним догляд після процедур З’ясували особливості моделювання та фарбування брів фарбою чи хною та вчились вибирати правильний тон. За допомогою брів люди здатні транслювати надширокий спектр (нерідко – ледь вловимих) емоцій. Не промовивши жодного слова, можна висловити симпатію, радість, здивування, настороженість, переживання, страх та інше. Напевно, ніхто не заперечуватиме, що брови – це ще й важлива частина образу кожної дівчини чи жінки.
????????Набуті знання дівчата зможуть застосовувати на практиці, створюючи свій особливий образ!

7