Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

КОНКУРС-ВІКТОРИНА «МОВОЗНАВЧИЙ ДИВОГРАЙ»

Напередодні Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, у Конотопському фаховому медичному коледжі відбувся щорічний традиційний конкурс-вікторина «МОВОЗНАВЧИЙ ДИВОГРАЙ», який підготувала і провела викладач української мови та літератури Гайван В.В. зі студентами груп 2 м/с (команда «Діти Авраменка»), 2ф (команда «Калинята»).
Такі заходи формують цілісні уявлення студентів про мову як про важливий складник національної культури, підвищують загальний рівень культури майбутнього національно свідомого покоління, розвивають його творчий, інтелектуальний потенціал та здоровий світогляд, у якому переважатимуть критерії толерантності й патріотизму.
Захід розпочався з перегляду відеоролика й декламації викладачем уривка з поезії: «Як довго ждали ми своєї волі слова, і ось воно співа, бринить…».
Вікторина складалась із конкурсів «Розминка. Синоніми», «Застарілі слова», «Швидко, правильно, багато», «Лексика за походженням», «Веселий числівник», «Фразеологія», «Орфоепія», «Культура мовлення».
Уболівальники обох команд заробляли додаткові бали, розбавляючи конкурс декламуванням поезій, виконанням пісень та гумористичними сценками.
Усі учасники були нагороджені грамотами, солодкими призами й заохочені додатковими балами з предмета.
Захід пройшов на високому емоційному піднесенні та здружив команди.
Бережімо рідну мову, збагачуймо, вивчаймо, плекаймо її, пишаймося нею!

2 2 2 2 2 2 2 2