Прийом заяв та документів для вступників на базі ПЗСО (11класів) починається 13 серпня 2020 р. Запрошуємо усіх охочих!!!

Історію не переписати…

У зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв голодоморів та з метою донесення до широкої аудиторії, перед усім студентської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії було проведено вечір реквієм «На колінах стою перед вами - сповідаю жалобу свою», виготовлено проект студентами «Історію не переписати. Пам’ять не зітерти», а також переглянуто фільм В. Барки «Жовтий князь», театральний епізод: уривок із роману У.Самчука «Марія». Під час заходу студенти повідали трагічні факти про голод в Україні (УРСР) 1932-1933 рр., а також декламували авторські поезії, поезії українських письменників та виспівали частівки про голодомор .

У кабінеті історії створено виставку літератури, а класними керівниками на виховних годинах проведено із студентами тематичні бесіди.

Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих, пам'ять про тих, хто не дожив, пам'ять про тих, хто не долюбив, пам'ять про живих і ненароджених.

Судячи по обличчях і очах студентів, в ході заходу, можна впевнено сказати, що їхніх сердець торкнувся біль пам’яті про Голодомор, і вони згадуватимуть про нього не як про тему із навчального підручника історії, а як про народну трагедію без терміну давності.

Захід провела викладач історії та історії України Немеш Оксана Миколаївна.