Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Життя - це рух, рух - це спорт!

Відповідно до Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми «Здорова нація» , комплексного плану Конотопського медичного училища «За здоровий спосіб життя» та з нагоди Дня фізкультурника в Конотопському медичному училищі 13 вересня 2018 року, для студентів першого року навчання, пройшов День здоров’я в районі населеного пункту х. Таранський біля табору відпочинку «Мрія».

Головна мета заходу - це пропаганда здорового способу життя, фізичної культури, залучення до систематичних занять фізкультурою і спортом, зміцнення здоров’я студентів, визначення обдарованих, виховання почуття колективізму та адаптації студентів.

Яскраво, весело, спортивно, цікаво в колі нових друзів пройшов День здоров'я для першокурсників. До дружньої родини студентів та викладачів долучилися і батьки, які приготували смачний обід для своїх дітей.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. До нових перемог, любі першокурсники!