Екскурсійна поїздка до "Софіївки" в Умані 31 травня 2011 р.

Відповідно до наказу Конотопського медичного училища від 20.10.2017 р. № 70-н «Про екскурсійну поїздку до м.Кам’янець-Подільського 26-28 жовтня 2017 р.» та з метою організації змістовного дозвілля студентів, ознайомлення з історією України, за заявами батьків 26-28 жовтня відбулася екскурсійна поїздка до Кам’янець-Подільського та Хотин.

Початок екскурсії розпочався знайомством з Хотином – містом-фортецею. Хотин – найстаріше місто Чернівецької області.

Під час екскурсії фортецею була надана можливість оглянути будівлі внутрішнього двору - склади, казарми, а також зовнішні бастіони й вежі.

Відвідали на території фортеці і невеликий музей тортур, в якому представлені найбільш поширені середньовічні знаряддя тортур. А в центрі замкового подвір'я знаходиться величезний колодязь, завглибшки 65 метрів і завширшки майже 3 метри, в якому досі є вода.

Наступним екскурсійним об’єктом був сам Кам’янець-Подільський, а саме пішохідна екскурсійна прогулянка старим містом.

У давньому місті Кам'янець-Подільський панує особлива атмосфера Середньовіччя. Це місто часто називають «квіткою на камені». Захоплює гармонійне поєднання мальовничої природи та неприступних оборонних мурів фортеці.

Проте гордістю та символом міста є старовинний Кам'янець-Подільський замок.

Щоб потрапити до Кам'янець-Подільського замку, треба пройти через Замковий міст. Цей міст є унікальною пам’яткою архітектури національного значення.

Замковий міст у Кам’янці-Подільському вважається одним з семи чудес міста – це пам’ятка архітектури національного значення.

Запашний український обід та вечерю, приготовані за справжніми народними рецептами та традиціями класичної української кухні, запропонували господарі кафе «Гоцки», де відчувалася щирість української гостинності.

Екскурсійна поїздка сподобалася студентам, не зважаючи на дощову погоду: приємна атмосфера у колективі; гарний, досвідчений екскурсовод; харчування, гарне обслуговування.