Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

ЕКСКУРСІЙНІ ПОДОРОЖІ

Нещодавно студенти першокурсники ( гр. 1 ф, 1 мс) разом із своїми класними керівниками Лисюк І.В., Гайван В.В. та викладачем математики Ситник Г.П. здійснили цікаву екскурсійну подорож до Державного Історико – культурного заповідника у м. Путивль. Студенти отримали безмежний простір для занурення в унікальну історію та культуру Сумщини. Відпочинок із одногрупниками був максимально насиченим, цікавим і корисним!


Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища

І знову подорож.....

Нещодавно студенти групи 2мс, 1ф, Іф, 1мс та класні керівники Тимошенко Н.В. та Лисюк І.В.відвідали найцікавіше місто України – Львів.
Львів – дивовижне місто, яке наскрізь просякнуте п'янким ароматом кави і шоколаду, духом аристократичної старовинной архітектури. Тут гармонічно сплелися різні еплхи та стилі, традиції старовини і темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм.Ця історична столиця Галицького князівства зустріла студентську молодь нашого навчального закладу у всій своїй середньовічній красі.
Неможливо передати словами всю красу і велич Львова, треба бачити це самостійно.

Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища