Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

"До тебе йду з Шевченка мудрим словом"

Шевченківське свято "До тебе йду з Шевченка мудрим словом".

"Ну що б, здавалося слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б'ється – ожива, як їх почуєш…". Слова Шевченка – справді особливі, зокрема тим, що актуальні й досі.

З нагоди 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка 5 березня 2019 року в центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова для студентів Конотопського медичного училища було проведено Шевченківське свято "До тебе йду з Шевченка мудрим словом".

Тарас Григорович Шевченко оспівував людські цінності: любов і вірність, материнську долю, дружбу, відданість рідній землі і народові – те, без чого не можна уявити людського життя.

Він мріяв про ті часи, коли Україна стане незалежною, коли в Україні буде поважатися мова, історія, коли люди стануть щасливими.

Бібліотекарі розповіли присутнім про видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Своїм життям та творчістю він пробуджує любов до своєї Батьківщини, кличе сильних на подвиги, вселяє у слабких надію і віру.

У виконанні студентів Конотопського медичного училища, керівник Тетяна Цимбал, звучали пісні: "Шевченкові рядки", "У перетику ходила". Декламувалися вірші: "Заповіт", "Мені тринадцятий минало" та інші.

За допомогою мультимедійного проектора присутні ознайомилися з мистецькою та літературною спадщиною Шевченка, був переглянутий відеоролик створений працівниками бібліотеки "Тарасова любов".

В читальній залі присутні на заході мали змогу переглянути виставку-портрет "Співець народного єднання".