Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

День здоров’я

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Відповідно до Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми «Здорова нація», комплексного плану Конотопського медичного училища «За здоровий спосіб життя», рамках проведення Олімпійського тижня у 2019 році та з нагоди Дня фізкультурника в Конотопському медичному училищі 12 вересня 2019 року, для студентів першого року навчання, пройшов День здоров’я на базі Конотопського професійного аграрного ліцею (с.Заводське).
З метою пропаганди здорового способу життя, формування в студенської молоді фізичного і морального здоров'я, залучення до занять фізичною культурою та спортом студенти та їх класні керівники, викладачі, представники адміністрації Конотопського медичного училища та студенти ліцею о`бєдналися у дружньому колі. Було проведено спільні спортивні заходи. Дуже насичено пройшли "Веселиі старти", а юнаки показали свою спритність у замаганні з міні- футболу.
Яскраво, спортивно, цікаво та в колі нових друзів пройшов День здоров'я для першокурсників.
Студентство, викладачі та адміністрація Конотопського медичного училища висловлює щиру подяку адміністрації, керівнику фізичного виховання Целіковій Наталії Юріївні Конотопського професійного аграрного ліцею за організацію та допомогу у проведенні спільного Всеукраїнського Олімпійського уроку та спортивного Дня здоров`я .


Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища  Фотографія з сайту Конотопського медучилища