БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ДЕНЬ ЄВРОПИ У КОЛЕДЖІ

Щороку у травні Україна відзначає День Європи. Ми традиційно приєднуємося до святкування цьогоріч Указом Президента України Від 08.05.2023 №266/223 установлено в Україні День Європи 9 травня спільно з державами Європейського союзу.
9 травня 2024 р.видалось особливим –День Європи, свято з гірким присмаком сліз і болю за Україну, тривоги, суму, та все ж найголовніше – з непереборним бажанням подякувати тим країнам, які підтримують Україну у часи війни.
З метою узагальнення знань з вивчення країн Європи, країн членів ЄС, історичних пам'яток розташованих в різних європейських країнах здобувачі освіти групи 1Аф КЗСОР
"Конотопський фаховий медичний" відвідали Конотопський краєзнавчий музей імені О.М.Лазаревського і долучились до гри- квесту "Галопом по Європі" та взяли участь у цікавій вікторині "Що я знаю про Європу?"
Молодь сформувала уяву про єдиний європейський простір та роль України в ньому.
У музеї молодь відвідала також зал" Природа" та з розповіді екскурсовода дізнались багато нових фактів про життя тварин та птахів на території Конотопського району. Усі присутні отримали нові знання та позитивні емоції.
Студенти познайомились з виставкою майстрині Надії Бадзим " Моє натхнення "та поринули у світ прекрасного, світ творчості.
Студенти здійснили віртуальні подорожі «Відкрий Європу для себе», «Мандруючи європейськими містами»та переглянули у бібліотеці коледжу інформативний куточок "Європа і Україна- разом ми одна родина'
Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі! Ми дійсно захищаємо свободу у Європі. Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу і доводить це на полі бою…????????????????????????

5    5